Ανάψατε τη φλόγα, κρατήσαμε ζωντανή την ιδέα – 50 χρόνια ΓΣ Περιστερίου [vid]
8 Νοεμβρίου 2021
Press Peristeri BC
Ανάψατε τη φλόγα, κρατήσαμε ζωντανή την ιδέα – 50 χρόνια ΓΣ Περιστερίου. ΚΑΕ Περιστέρι και ΓΣ Περιστερίου τιμούν τους πρώτους που φόρεσαν τη φανέλα του Συλλόγου το 1971.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, δηλώνετε τη συναίνεσή σας.Εντάξει